Ošetření zarostlého nehtu, špona Podofix


Aktivní nalepovací špony Podofix® jsou inovativní způsob pro odstranění všech typů zarostlých nebo deformovaných nehtů. Tato metoda korekce nehtů je vhodná téměř pro každého, včetně dětí a diabetiků. Pomocí této metody se mohou téměř všichni  vyhnout chirurgickému zákroku.
Aplikace nehtové špony je rychlá a bezbolestná. Anestezie se nevyžaduje. Většina klientů cítí výraznou úlevu, jakmile je špona na nehtu aktivována.
Nehtová špona obvykle nemá vliv na denní režim, sportovní aktivity včetně vodních sportů. Profesionální sportovec by měl svou diagnózu konzultovat s odborníkem. Špona je pevně fixovaná a zůstává na nehtu i ve vodě - v bazénu, v sauně nebo ve vaně. Nicméně, neměli byste zůstávat ve vodě déle než 30 minut.
Doba aplikace jedné špony je individuální, vždy závisí na konkrétním případu, zpravidla špona zůstává na nehtu od 3 do 6 týdnů. Pokud po této době není nehet v požadovaném tvaru, tak se špona odstraní a aplikuje se nová, a to do doby, než nehet získá svůj přirozený a zdravý tvar. Délka léčby je závislá od způsobu zarůstání nehtu a rychlosti jeho růstu. Zpravidla 9 až 12 měsíců.

Nehtová protetika

Nehtová protetika představuje náhradu nehtové ploténky, kdy se nahrazuje buď část nehtu či celá ploténka. Indikuje se v případě poškození nehtu po úraze, po odstranění mykotických částí nehtu apod. Výsledkem je nehet přirozeného vzhledu, který nehtové lůžko chrání. Chybějící část nehtu se nastaví, nahradí pod UV světlem vytvrzeným speciálním antimykotickým (= protiplísňovým) gelem, který bude nehet nahrazovat do doby, než doroste vlastní nehet. Protetika nehtu je oblíbené řešení, protože i v případě, že nemáte část nehtu (po úrazu, po nemoci), budou nohy vypadat esteticky hezky.
Výhodou protetiky je, že gel, ze kterého je nehet vytvořen, bude v místě, kde má vyrůst nový nehet, chránit nehtové lůžko. Také způsobí, že nově dorůstající nehet bude mít dostatek prostoru a lůžko nebude nepříjemně otlačené. Tato metoda je vhodná i pro muže, kdy je použit gel tělové barvy. Ženy mohou nový "umělý" nehet lakovat a odlakovávat, jako zdravý nehet. 

Osvědčení, certifikáty

© 2023 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!