Správnou péčí o nohy lze předcházet vzniku různých zdravotních komplikací, například plísním, zánětům nehtového lůžka, ztvrdlé kůži nebo prasklinám na patách.  

Svým klientům se snažím ošetřit chodidla odborně, s jemnou péčí tak, aby byli spokojeni. Ve většině případů je prováděna kombinovaná pedikúra.

Kombinovaná pedikúra je propojení mokré a přístrojové pedikúry, které zajistí dokonalou úpravu pokožky a nehtů chodidel. Při tomto druhu pedikúry je poskytnuta krátká očistná koupel, odstranění zhrublé kůže credem či skalpelem. Poté následuje dobroušení kůže a ošetření nehtů bruskou, tj. přístrojem s rotačními frézkami. Díky požití speciální brusky s frézkami je možné také důkladnější a efektivnější ošetření zarostlých a zhrublých nehtů. Na závěr je vždy aplikován krém nebo přípravek podle typu pokožky a ošetření.


Nabízené služby:

Zdravotní pedikúra

  • ošetření zarostlého nehtu 
  • aplikace nehtové špony PODOFIX
  • ztenčení silných nehtů
  • nehtová protetika, doplnění, náhrada chybějící části nehtu 
  • ošetření otlaků a kuřích ok na chodidlech
  • ošetření tvrdých, popraskaných pat

Pedikúra pro seniory
Pedikúra pro muže


Ošetření provádím moderním přístrojem Hadewe Veloria 40 s odsáváním. Frézky jsou pro každého klienta vždy  dezinfikované a sterilizované.

Přijměte prosím mé pozvání a rezervujte si termín vaší návštěvy a ošetření na tel.: 733 143 743

Zájem o RELAX pedikúru, nebo lakování nehtů je potřeba vzhledem k  větší časové náročnosti oznámit již při objednávání termínu. Děkuji za pochopení. 

Těším se na vás
Renata

© 2023 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!